Navigator 2016

Kontaktirajte nas


Napomena: Obavezno popuniti sva polja!

Zahvaljujemo na vašem upitu i potrudit ćemo se odgovoriti u sto bržem roku.

Pergament promet d.o.o.
Samoborska 145, 10000 Zagreb
Tel: 01/ 2958 222  
Fax: 01/ 2912 010
E mail: info@pergament-promet.hr

Uprava:
Eleonora Di Loreto-Šelj
T. 01/ 2958 225 
E. eleonora@pergament-promet.hr

Računovodstvo:
Đurđica Vlahek
 T. 01/ 2958 226 ; 091/2905 969
E. vlahek@pergament-promet.hr   

Skladište:
Denis Lončar
T. 01/2078 220 ; 091/7958 795 
E. denis@pergament-promet.hr

Komercijala:
Željko Rakas
T. 01/2078 229 ; 091/4978 706
E. zeljko@pergament-promet.hr

Prodaja:

Ana Karakaš
T. 01/ 2958 224 ; 091 2311 301
E. ana@pergament-promet.hr

Darko Kostov
T. 01/ 2958 223 ; 091 1202 004
E. darko@pergament-promet.hr

Ingrid Šelj
T. 01/ 2958 227
 E. ingrid@pergament-promet.hr 

Gordana Beritić
T. 01/ 2958 228 ; 091 4978 705
E. gordana@pergament-promet.hr

Kristina Nekić
T. 01/ 2958 221 ; 091 1806 007
E. kristina@pergament-promet.hr

Andrea Lončar
T. 01/ 2958 224 ; 091 3040 510
E. andrea@pergament-promet.hr