Navigator 2014

Kontaktirajte nas


Napomena: Obavezno popuniti sva polja!

Zahvaljujemo na vašem upitu i potrudit ćemo se odgovoriti u sto bržem roku.

Pergament promet d.o.o.
Samoborska 145, 10000 Zagreb
Tel: 01/ 2958 22201/ 2958 222 
Fax: 01/ 2912 010
E mail: info@pergament-promet.hr

Uprava:
Eleonora Di Loreto-Šelj
T. 01/ 2958 22501/ 2958 225 
E. eleonora@pergament-promet.hr

Računovodstvo:
Đurđica Vlahek
01/ 2958 22601/ 2958 226 
E. vlahek@pergament-promet.hr   

Skladište:
Jovica Radočaj
T. 01/ 2958 22101/ 2958 221 
M. 091 403 19 54

Komercijala:
Željko Rakaš
T. 01/ 2958 22101/ 2958 221
M. 091 497 87 06
zeljko@pergament-promet.hr

Prodaja:

Ana Karakaš
T. 01/ 2958 22401/ 2958 224
M. 091 2311 301
E. ana@pergament-promet.hr

Darko Kostov
T. 01/ 2958 22301/ 2958 223
M. 091 120 20 04091 120 20 04
E. darko@pergament-promet.hr

Ingrid Šelj
T. 01/ 2958 22701/ 2958 227
 E. ingrid@pergament-promet.hr 

Gordana Beritić
T. 01/ 2958 22801/ 2958 228
M: 091 4978 705
E. gordana@pergament-promet.hr

Kristina Nekić
T. 01/ 2958 22201/ 2958 222
M. 091 180 60 07091 180 60 07
E. kristina@pergament-promet.hr