Pergament promet d.o.o.

Samoborska cesta 145G
10090 Zagreb, Hrvatska / Croatia
( ⇒ Google Mapsplus kod: RV56+WW Zagreb)
Tel.: +385 1 2958 222, Fax: +385 1 2912 010
E-mail: info@pergament-promet.hr
www.pergament-promet.hr

Trgovački sud u Zagrebu Tt-13/13878-2
MBS: 080160464 / Član uprave: Eleonora Di Loreto
OIB: 74005678616 / PDV ID: HR74005678616
Temeljni kapital: 1.544.000,00 kn uplaćen u cijelosti
ZABA IBAN: HR1723600001101260076
ERSTE IBAN: HR1524020061100557102
PBZ IBAN: HR1323400091110655039

Ostanimo u kontaktu

Vaše ime (obavezno)

Vaša E-pošta (obavezno)

Predmet

Vaša poruka

Slanjem poruke, dajete privolu da Pergament promet d.o.o. informacije prikupljene u ovoj formi koristi i obarđuje u svrhu za koju su poslane, a sukladno europskoj uredbi od GDPR-u.

Uprava:
Eleonora Di Loreto
Tel: 01 / 2958 225
Mob: 091 / 5051 195
Mob: 091 / 4051 195
E-mail: eleonora@pergament-promet.hr

Računovodstvo:
Đurđica Vlahek
Tel: 01 / 2958 226
Mob: 091 / 2905 969
E-mail: vlahek@pergament-promet.hr

Skladište:
Denis Lončar
Tel: 01 / 2078 220
Mob: 091 / 7958 795
E-mail: denis@pergament-promet.hr

Otprema:
Ingrid Šelj Iveta
Tel: 01 / 2958 227
Mob: 091 / 3133 131
E-mail: ingrid@pergament-promet.hr

Komercijala:
Željko Rakas
Tel: 01 / 2078 229
Mob: 091 / 4978 706
E-mail: zeljko@pergament-promet.hr

Prodaja:
Darko Kostov
Tel: 01 / 2958 223
Mob: 091 / 1202 004
E-mail: darko@pergament-promet.hr

Gordana Beritić
Tel: 01 / 2958 228
Mob: 091 / 4978 705
E-mail: gordana@pergament-promet.hr

Kristina Smirčić
Tel: 01 / 2958 221
Mob: 091 / 1806 007
E-mail: kristina@pergament-promet.hr

VPN-PP imenik